poniedziałek, 23 grudnia 2013

Wesołych Świąt 2013! :)

Witam Was bardzo ciepło i świątecznie!
Przepraszam, że zabieram Wam czas, podczas świątecznej bieganiny, ale mam nadzieję, że zatrzymacie się na chwilę, by przyjąć ode mnie życzenia.


Moi Drodzy Czytelnicy! Życzę Wam i Waszym Bliskim, Zdrowych, Wesołych Świąt, które wniosą w Wasze życie wiele dobra i radości! Wszystkiego najlepszego! :) :)


Mam też specjalnie dla Was, trzy świąteczne niespodzianki! :)

Pierwsza z nich to moja propozycja świątecznego manicuru. Jest to coś bardzo prostego i efektownego. W kolorach, które od lat kojarzą mi się ze świętami, a jest to czerwień i złoto.

Pomalujcie paznokcie lakierem bazowym, np ulubioną odżywką. Następnie nałóżcie dwie warstwy czerwonego lakieru. Do wykonania złocistych kółek, potrzebny będzie złoty lakier, oraz sonda. Jeśli nie macie takiego przyrządu, równie dobrze sprawdzi się np. drewniany patyczek, czy okrągła główka szpilki. Maczamy ją w złotym lakierze i przykładamy ją miejsce, przy miejsce na około paznokci.Aby nasze dzieło było długotrwałe i ładnie błyszczało, warto użyć ulubionego top coatu. :)

Gwarantuje, że każdy z Was z łatwością odtworzy podobny manicure. Zobaczycie jak pięknie będzie się prezentował w blasku świec i choinkowych lampek. :)

Kolejna niespodzianka, zadowoli wszystkich łasuchów. Chciałabym Was "poczęstować" moimi pierniczkami. Smacznego! :)


I na koniec, chciałabym zaprosić Was do obejrzenia mojego świątecznego filmiku: klik.

Jeszcze raz życzę Wam Wesołych Świąt! ;)

8 komentarzy: