poniedziałek, 13 kwietnia 2015

Kemon, puder zwiększający objętość włosów.

Cześć! :)
Lubicie efekt uniesionych włosów, którym nie brakuje objętości? Można go uzyskać przy pomocy odpowiedniej stylizacji, odżywek, wałków itp. Dzisiaj chciałabym Wam zaprezentować puder, który w kilka chwil zwiększy objętość włosów. Zapraszam do czytania i oglądania! :) 


Marka Kemon specjalizuje się w produkcji kosmetyków profesjonalnych. Często spotykam się z nią oglądając różnego rodzaju programy dotyczące fryzjerstwa. 
Kiedy po raz pierwszy zobaczyłam buteleczkę z pudrem pomyślałam, że coś jest nie tak. Puder zajmował tylko połowę opakowania. Cały sekret polega na tym, że kiedy potrząśniemy buteleczką puder zaczyna rosnąć i zajmuję całą pojemność opakowania. Po prostu czary! :) 
Bardzo lubię efekt uniesionych, bujnych włosów. Jestem posiadaczką długiej i ciężkiej czupryny, dlatego nie zawsze udaje mi się uzyskać zamierzony efekt Zobaczcie jak puder spisał się na moich włosach. :)


Jak widać produkt naprawdę działa i dał długotrwały efekt.  Co ważne nawet jeśli włosy troszkę oklapną, wystarczy unieść je dłonią i wracają na swoje miejsce. Producent zalecą niewielką ilość pudru rozprowadzić na wysuszonych włosach. Następnie można przejść do dalszej stylizacji.

Puder kosztuje około 70 złotych. Daje długotrwały efekt, a przy tym nie skleja włosów. Praktycznie nie czułam, aby coś znajdowało się na moich kosmykach. Co najważniejsze poradził sobie z moimi ciężkimi włosami. Myślę, że puder jeszcze lepiej sprawdzi się u posiadaczek lżejszych i krótszych włosów. Sama aplikacja jest bardzo łatwa i szybka. Myślę, że po kilkakrotnym zastosowaniu uda mi się uzyskać jeszcze lepsze rezultaty. :)

Co o tym sądzicie? 

7 komentarzy:

 1. Tak zwany efekt WOW! :) Włosy wyglądają świetnie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Apologize Once I Save Links In These Comments.
  Thank You For The Information, Very Useful For My Sting, And I Wait For The Next New Article :).
  PRODUK HERBAL GREEN WORLD

  OdpowiedzUsuń
 3. thanks for your article, very nice and then i like it :-)
  hopefully more successfull
  you may also like

  Cara Mengatasi Wanita Sulit Hamil

  OdpowiedzUsuń