czwartek, 7 sierpnia 2014

Marion, zabieg laminowania włosów.

Serwus! ;)
Dzisiejszy wpis, pomogła mi stworzyć moje koleżanka Kasia. To właśnie na jej włosach wypróbowałyśmy produkt, który jakiś czas temu zobaczyłam na sklepowych półkach. Już za chwilkę zobaczycie co to za kosmetyk. :)


Zabieg laminowania włosów. Coś Wam to mówi? Jestem przekonana, że tak, ponieważ jest o nim dość głośno. Laminowanie włosów jest to zabieg, który jednocześnie odżywia nasze włosy i je prostuje. Można go wykonać m.in. przy pomocy produktu, który wypuściła na rynek firma Marion. Wybrałyśmy wersję diamentowy połysk, która dodatkowo ma dodać włosom blasku, ale do wyboru są też inne warianty. Saszetka, która wystarczyła w naszym przypadku na jedną aplikację, kosztuje mniej niż 3 złote. 


Włosy Kasi nie są podatne na prostowanie, ale za to wywijają się w każdą możliwą stronę. Ponadto puszą się i brakuje im blasku. Za chwilę przekonacie się, czy ten produkt poprawił wygląd włosów Kasi. Najpierw zapoznajcie się jednak z jego sposobem użycia.

Zabieg wykonałyśmy według wskazówek producenta. Produkt trzymałyśmy na włosach około 20 minut. Następnie wysuszyłyśmy włosy przy pomocy szczotki i suszarki, oraz wygładziłyśmy je prostownicą. A oto efekty:

Jak widzicie po użyciu produktu włosy Kasi stały się błyszczące. Wyglądają zdrowo i pięknie, a do tego są gładkie. Według obietnic producenta efekt powinien się utrzymać do kilku myć. W przypadku włosów Kasi efekt nie utrzymał się, aż tak długo, jednak wystarczyło szybkie wygładzenie końcówek włosów, by znów wyglądały dobrze.

Podsumowując. Zabieg laminowania przy pomocy produktu firmy Marion jest szybki i łatwy. Działa i daje bardzo dobre efekty. Kasia była bardzo zadowolona z efektu i chętnie powtórzy zabieg. 

A co Wy o tym sądzicie? Próbowałyście wykonać zabieg laminowania na swoich włosach?

2 komentarze:

  1. O samym zabiegu słyszałam, ale nie wiedziałam, że można go wykonać samemu w domu :) Nie osłabia włosów ten zabieg ? :)

    OdpowiedzUsuń