poniedziałek, 10 marca 2014

L`Oreal, Color Riche Extraordinaire Liquid Lipstick, czyli eliksir do ust w płynie.

Hej!
No i mamy wiosnę. Od rana świeci piękne słońce i jest bardzo ciepło. Dziś nie planowałam pisać nowego posta, ale ta wspaniała pogoda wpłynęła na mnie tak pozytywnie, że postanowiłam coś opublikować. Podzielę się z Wami moją opinią na temat nowego produktu do ust matki L'Oreal.

Sama nie wiem jak nazwać ten produkt. Z jednej strony jest to błyszczyk, szminka, ale też balsam do ust eliksir.... Jak widzicie to małe złote opakowanie kryje w sobie bardzo wiele.To "złote cudeńko", może tak je będę nazywać, pięknie nabłyszcza nasze usta, pokrywa je kolorem, upiększa je i pielęgnuje. Jest to coś wyjątkowego.

Wybrałam kolor numer 600, Nude Vibrato. Jest to właśnie taki kolor nude, wpadający w róż. Myślę, że będzie on pasował większość z nas, ale w gamie kolorystycznej są też pięknie czerwienie i róże.Chętnie przygarnęłabym je wszystkie, ale nie dajmy się zwariować. Takie jedno "złote cudeńko" kosztuje więcej niż 50 złotych, a w promocji około 43 złote, wiec jest to naprawdę sporo. 

Wysoka cena idzie w parze z jakością i wyglądem tego "złotego cudeńka". Produkt zamknięty jest w złotym, eleganckim i masywnym opakowaniu, w którym nawet można się przejrzeć. W środku znajduje się wygodny aplikator. Pierwszą aplikację tego produktu, radziłabym wykonać przy pomocy lusterka, aby idealnie podkreślić usta. Wszelkie poprawki w ciągu dnia, można już wykonać bez niego. Pomadka bardzo ładnie podkreśla nasze usta kolorem. Mimo, że mój odcień jest jasny i zwykle tego typu kolory wymagają kilkakrotnej aplikacji, oraz nie zapewniają zadowalającej trwałości, w tym przypadku jest inaczej. Aplikator już za jednym pociągnięciem, pokrywa usta kolorem i pięknym blaskiem. Bez jedzenia i picia, efekt błyszczących i pokrytych pięknym kolorem ust utrzyma się nawet przez 3-4 godziny. Połysk zniknie przy pierwszym kontakcie z jedzeniem, kolor nie zejdzie jednak tak łatwo.Oprócz tego produkt wspaniale nawilża usta za sprawą olejków, które ma w składzie. Mimo to nie jest on lepki, a wręcz praktycznie nie wyczuwalny na ustach.

Podsumowując. Jest to drogi, ale też wyjątkowy produkt. Występuje w bogatej gamie kolorystycznej i na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Pokrywa nasze usta pięknym kolorem, połyskiem, a dodatkowo je pielęgnuje. Usta wyglądają pięknie i jest do długotrwały efekt.

Jak się Wam podoba to "złote cudeńko"? Kupicie je, a może już trafiło w Wasze ręce? Czekam na komentarze!

Na zakończenie, życzę Wam udanego, słonecznego dnia. Oby wiosna już nas nie opuściła, bo jest naprawdę cudnie. Aż chce się żyć! Buziaki :*

1 komentarz: