piątek, 19 kwietnia 2013

Wibo, Last&Shine Lacqer nr.1, czyli niebo na naszych paznokciach

Siemka!
Od kilku dni widzę za oknem słońce, budzącą się do życia przyrodę i błękit nieba. To ostatnie gości też na moich paznokciach, a to za sprawą nowego lakieru z Wibo nr.1 . ;)

L
Aktualnie lakier można kupić w cenie promocyjnej za około 4 złote z groszami. Odwiedźcie Rossmana. Regularna cena wynosi mniej więcej 6 złotych. Płacimy za 8,5 ml produktu, który ma być trwały i błyszczący do 5 dni. Czy jest tak faktycznie? Dowiecie się już za chwilę. ;)
Do ładnego porycia płytki, potrzebujemy dwóch warstw. Sama aplikacja nie sprawia większych problemów, lakier dość szybko schnie. Ponieważ jest jakby lekko perłowy, albo inaczej mówiąc ma w sobie miliony iskrzących drobinek (to nie jest brokat!), pięknie błyszczy. A teraz zobaczcie jak wygląda na moich paznokciach, po upływie 5 dni.
Po 5 dniach: nadal błyszczy, nie odprysnął, starł się na końcówkach.Oczywiście przez cały czas, wykonywałam wszystkie codzienne czynności Mogę go nosić jeszcze spokojnie przez jakieś 2 dni.

Lakier w Wibo po raz kolejny mnie nie zawiódł. Nowa seria zawiera wiele ciekawych kolorów w korzystnej cenie i przede wszystkim bardzo dobrej jakości. Polecam!

2 komentarze: