niedziela, 16 grudnia 2012

Golden Rose, Jolly Jewels nr. 117

Cześć! ;)
 Jeśli zastanawiacie się już nad świąteczno-sylwestrowym maniciurem to mam dla Was pewną propozycję. Jakiś czasem temu Golden Rose wprowadziło nową serię lakierów. Pełne są kolorowych drobinek oraz brokatu i najchętniej kupiłam bym wszystkie. Zdrowy rozsądek jednak mi na to nie pozwala i wybrałam nr. 117 czyli czerń ze złotem.

Nie jestem najlepsza w fotografowaniu brokatowych lakierów, ale mam nadzieję, że widzicie efekt jaki można uzyskać za pomocą tego cudeńka. ;)

Aby nasze paznokcie wyglądały ładnie, potrzebujemy dwóch warstw lakieru. Przez dwa dni moje paznokcie wyglądały perfekcyjnie, po upływie tego czasu lakier zaczął się ścierać i odpryskiwać. Mimo to mogłam go jeszcze zostawić na paznokciach przed trzy dni. Nie jest łatwy do zmycia, ale ostatnio używamy bazy peel off z Essence i dzięki temu jest to dużo łatwiejsze. Już niedługo znajdzie się na moim blog recenzja tego produktu.. Dużym plusem lakieru jest jego  szybkie schnięcie.

Myślę, że lakier świetnie sprawdzi się właśnie na Święta, Sylwestra lub podczas karnawałowych imprez. Pięknie zdobi paznokcie dosłownie w 15 minut ;)

Jakie jest Wasze zdanie?

2 komentarze: