poniedziałek, 5 sierpnia 2013

Sally Hansen - Fuzzy Coat, 800 Tweedy

Siemanko!
Dziś zaprezentuje Wam moją lakierową nowość, którą przywiozłam z krótkiego wyjazdu do Białegostoku. Jest to lakier, który ma nadać naszym paznokciom puszysty, zamazany, piórkowy, lukrowy spotkałam się też z określeniem wełniany efekt. Po prostu coś innego i ciekawego. 


Lakier kosztuje trochę więcej niż 20 złotych i dostępny jest w kilku odcieniach. Ja wybrałam numer 800 Tweedy, czyli takie białe i czarne wiórki. Może być stosowany samodzielnie lub jako top na innych lakier.
Na zdjęciach widzicie jak prezentuje się samodzielnie po nałożeniu trzech warstw.Aplikacja może nie jest super szybka, jeśli chcemy aby efekt był w miarę równomierny, ale nie jest też jakoś bardzo kłopotliwa. Nie jest to produkt szybko schnący, ale kiedy nasze paznokcie są jeszcze trochę mokre, można spokojnie zacząć się nimi posługiwać, bez obawy o manicure. W tak ozdobionych paznokciach możemy chodzić nawet tydzień, albo i dłużej, bo efekt jest długotrwały. Lakier jedynie delikatnie ściera się przy końcach. Na zmywanie trzeba poświęcić trochę czasu, ale szczerze mówiąc, nie było to dla mnie dla uciążliwie jak sobie wyobrażałam.


Jest to na pewno ciekawy produkt, przykuwający uwagę. Co o nim sądzicie?

3 komentarze: